kilka słów
o nas

Wszystko co dobre rodzi się z pasji.

Jesteśmy rodzinną firmą oferującą usługi księgowe dla małych i średnich przedsiębiorstw. Misją naszego biura jest pomaganie innym w sprawach podatkowo-księgowych tak aby mogli w pełni zająć się rozwojem swojego biznesu. Naszym mottem jest: „Zajmij się rozwojem własnego biznesu my zajmiemy się resztą.„ Świadczymy usługi księgowe i kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Pomagamy w zakładaniu firm, zapewniając doradztwo w zakresie wyboru formy prawnej przedsiębiorstwa jak i formy opodatkowania. Chcemy rozwijać się razem z naszymi Partnerami. W biurze rachunkowym eBuchalter nie ma pojęcia klient, ponieważ wierzymy że, podpisując umowę o współpracy, stajemy się partnerami w interesach.

nasza
historia

  • Powstanie biura rachunkowe eBuchalter JJ Hołubowskie w składzie Justyna i Janina Hołubowskie. Od samego początku jest też znami nieoceniona kadrowa Bożenka.

  • Pozyskanie strategicznego klienta - dużej firmy handlowej. Zatrudnienie pierwszego pracownika w firmie

  • Zmiana wspólnika na Wojciecha Hołubowskiego (mąż) i ustalenie aktualnego kształtu osobowego spółki

  • Pozyskanie 50 klienta

opinie
naszych klientów

"Biuro Rachunkowe eBuchalter wzorowo wypełnia wszystkie powierzone zadania. Przyszłemu przedsiębiorcy mogę zarekomendować Biuro eBuchalter jako bardzo dobrą i uczciwą firmę."
Teresa Kowal

"Solidnie , na czas , niedrogo"
Bogdan Walczak

"eBuchalter to przyjazny partner. Wspaniały kontakt, elastyczność, zrozumienie, jasny, płynny przekaz informacji. Wyśmienita atmosfera, swoboda i doświadczenie. To jest to."
Anna Marecka

"Długo szukałem biura aż znalazłem biuro Pani Justyny. Powiem wprost - to był strzał w dziesiątkę. "
Dominik Burzawa

"10 punktów na 10 za profesjonalizm i podejście do klienta. Biuro Rachunkowe eBuchalter w pełni panuje nad moją księgowością."
Katarzyna Smółka