Ile kosztuje
księgowość?

dzięki naszym usługa księgowym zaoszczędzisz czas i pieniądze

Czas to pieniądz

W ostatnich latach nasz rząd uchwala ponad 30tyś stron prawa rocznie. Związane jest to z kiepską jakością prawa i potrzeby dostosowania prawa do ustawodastwa EU. Aby się z tym zapoznać każdy przedsiębiorca potrzebował by dzień w dzień prawie 4 godzin tej "ciekawej lektury" a co z prowadzeniem biznesu. Duża cześć z tych praw ma pośredni lub bezpośredni wpływ na biznes i sprawy księgowo-podatkowo-kadrowe.

Jest to główny powód dla którego nasi klienci szukają biura rachunkowego lub podatkowego i wybierają nasze biuro. Nie mają czasu aby śledzić ciągłe zmiany prawne, szkolić i uaktualniać oprogamowanie księgowe. Dzięki naszym usługą możecie Państwo zająć się swoim biznesem, zostawiając profesjonalistom sprawy podatkowo-księgowe.

Nie posiadamy jednolitego cennika, spowodowane jest to różnorodnością biznesów, ilością faktur, obrotami, ilością klientów z obszaru UE, ilością pracowników. Jak widać zmiennych które wpływają na cenę usługi jest naprawdę dużo. Przy składaniu oferty bierzemy je wszystkie pod uwagę i ustalamy z klientem stałą stawkę z której obie strony będą zadowolone. Pragniemy rozwijać się z Państwa biznesem co oznacza że nie muszą się Państwo obawiać wygórowanej stawki za księgowość. Zapraszamy!

Wiemy jak ważny jest start we własnym biznesie dlatego dla firm które rozpoczynają działalność proponujemy preferencyjną stawkę przez pierwszy rok obowiązywania umowy w zależności od wybranej formy księgowości:

  • dla karty podatkowej (ryczałt) w kwocie 100zł netto.
  • dla książki przychodów i rozchodów (samozatrudnienie)100zł netto.
  • dla książki przychodów i rozchodów od 100zł netto.
  • dla książki przychodów i rozchodów z rozliczaniem transakcji zagranicznych (WNT, delegacje)200zł netto.
  • dla pełnej księgowości 500zł netto.

W tej kwocie uzyskają Państwo następujące usługi:

GWARANTUJEMY CAŁKOWITY BRAK DODATKOWYCH KOSZTÓW!!!

W przypadku gdy prowadzą już Państwo działalność zapraszamy do kontaktu. Zaproponujemy atrakcyjne stawki uwzględniając specyfikę i wielkość Państwa biznesu.

Justyna Hołubowska kom. 501-754-118 lub email:biuro@ebuchalter.pl